محصولات غلیظ پاش


یکی از تکنولوژی های مدرن در تولید محصولات خانگی و یا قطعات صنعتی، تزریق پلاستیک است. این تکنولوژی موجب تولید محصولات متنوع پلاستیکی با کاربری های متفاوت در اندازه ها، اشکال و ماهیت های مختلف شده است. یکی از محصولاتی بسیار رایجی که با استفاده از فرآیند تزریق پلاستیک تولید می شود، پمپ غلیظ پاش یا پمپ اسپری است که از آن با نام پمپ لوسیون نیز یاد می شود. امروزه پمپ اسپری یا همان پمپ غلیظ پاش از پرکاربردترین وسایل مورد استفاده برای افراد مختلف با کاربردهای گوناگون می باشد. از پمپ اسپری غلیظ پاش در صنایع مختلف بهداشتی، دارویی، آرایشی برای محصولاتی چون پمپ روغن پاش، پمپ فوم پاش و همچنین محصولاتی که به صورت کرم مانند می باشند، استفاده می شود. ساختار کلی یک پمپ غلیظ پاش یا پمپ لوسیون بدین صورت است که یک لوله باریک با اندازه های مختلف داخل یک مخزن قرار داده می شود و با فشار دست، طبق مکانیزمی که پمپ ارائه می کند مایع از مخزن خارج می شود.

امروزه پمپ لوسیون در طرح های مختلفی به بازار عرضه می شود. اما همانطور که پیش تر نیز گفته شد، همه آنها بصورت ویژه یک کارایی را به ارمغان می آورند و عملکرد مشترکی دارند. عملکرد اصلی و پایه پمپ غلیظ پاش عبارت است از خروج مایع غلیظ به مقدار مشخص به ازای هر بار فشرده شدن محرک یا کبری پمپ لوسیون. یک پمپ غلیظ پاش از قطعات مختلفی ساخته شده است. بصورت کلی این قطعات عبارتند از: کبری یا محرک، مخزن یا نگهدارنده مایع، فنر پمپ و در نهایت مهره که بعنوان نگهدارنده قسمت بالایی (کبری) به قسمت پایینی (مخزن) مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به نوع مایع داخل مخزن و غلیظت آن، یک پمپ غلیظ پاش به انواع مختلفی تقسیم بندی می شود.

اما اگر بخواهیم تکنولوژی مورد استفاده برای تولید پمپ غلیظ پاش را بررسی کنیم، قطعا به یک تکنولوژی خواهیم رسید و آن هم تزریق پلاستیک خواهد بود. این تکنولوژی در دهه های مختلف بر زندگی بشر تاثیر گذاشته است به نحوی که امکان ساخت تجهیزات مختلف پلاستیکی با دقت بالا را فراهم آورده است. ورود و نسوخ مواد به قالب های مختلف از پیش تعیین شده پروسه اصلی صنعت تزریق پلاستیک است. در واقع به کمک این صنعت بشر توانست به مواد پلاستیکی و انواع پلیمر های حاصل از مشتقات نفتی شکل دهد و با تزریق این مواد به انواع قالب های ساخته شده، اشیاء جدیدی را بوجود آورد. همانطور که گفته شد انواع پمپ غلیظ پاش، پمپ لوسیون، پمپ رقیق پاش و تریگر محصولاتی هستند که به کمک این صنعت قابل تولید هستند.





یکی دیگر از افتخارات مجموعه تیک پمپ، حضور فعال در عرصه کارآفرینی است. ضمن اینکه این امر وظیفه ماست، به آن پایبند نیز هستیم. در حال حاضر شرکت ما مفتخر است به همکاری با تعدادی از مهندسین رشته صنایع، مهندسین طراحی صنعتی، تکنسین های تولید و تراش قطعه و نهایتا کارگران عزیز خط تولید. همکاری ما با این عزیزان مثمر ثمر بوده و سال ها این پرسنل محترم در استخدام شرکت بوده اند. بدین ترتیب همراه با تولید محصولات حوزه سلامت و آرایشی بهداشتی در داخل کشور، متخصصین و جوانان عزیز کشور نیز به یک فعالیت صنعتی و تولیدی مشغول شده اند.  

گروه تولیدی و صنعتی تیک پمپ این افتخار را دارد که انواع پمپ غلیظ پاش را در انواع مختلف به مشتریان عزیز ارائه می کند. این انواع عبارتند از:

  • پمپ غلیظ پاش M40
  • پمپ غلیظ پاش M50
  • پمپ غلیظ پاش M55
  • پمپ غلیظ پاش M60
  • پمپ غلیظ پاش M65
  • پمپ غلیظ پاش S1
  • پمپ غلیظ پاش S2
  • پمپ غلیظ پاش S3
  • پمپ غلیظ پاش X1
  • پمپ غلیظ پاش X2

همچنین برای هر کدام از این پمپ ها 2 نوع مهره عاج دار و مهره بدون عاج وجود دارد که با ترکیب انواع پمپ لوسیون نام برده شده، می توان ترکیب های مختلفی از انواع این محصول را بدست آورد.   





کمی صبر کنید...

دسته‌بندی