درباره ما

شرکت تیک پمپ تولید کننده انواع پمپ غلیظ پاش است که آنها را با سایز دهانه ۲۴ و ۲۸ با سری های (کبری) متنوع در انواع رنگ های مورد سفارش صنایع محترم ارائه می نماید. این شرکت با استفاده از بهترین مواد پتروشیمی روز و با همکاری مهندسین و تکنسین های مجرب از سال ۱۳۹۵ سعی بر آن داشته و دارد که رضایت مشتریان و همکاران را در صنایع مختلف جلب نماید. در این راستا شرکت تیک پمپ به منظور تکمیل سبد کالای بازرگانی خویش و تامین رضایت و کاهش دغدغه صنایع آرایشی و بهداشتی، نسبت به تامین انواع پمپ غلیظ پاش، تریگر، مینی تریگر، اسپری غلیظ پاش و اسپری‌ رقیق پاش اقدام نموده و این محصولات را در سبد کالای بازرگانی خویش قرار داده است.

خود کفایی در تولید محصولات غلیظ پاش

هدف دیگر ما آن است با توجه به نیاز کشور عزیزمان و تلاش برای رسیدن به خودکفایی و جلوگیری از خروج ارز، نیاز به انواع محصولات غلیظ پاش را در داخل کشور تامین کنیم و وابستگی به سایر کشور ها را به حداقل برسانیم. در همین راستا پس از بررسی نیاز های موجود و بهره گیری از دانش فنی کارشناسان مجرب خود اقدام به طراحی و ساخت انواع پمپ غلیظ پاش نموده و پس از آزمایش های متعدد محصولات خود را با افتخار به تولید کنندگان محترم عرضه می نماید.

ویژگی محصولات تیک پمپ

متخصصین تیک پمپ با بهره گیری از بهترین نوع ماشین آلات تولید , مونتاژ خودکار و تست ALL QUC و استفاده از مواد اولیه پلی پروپلین در ساخت قطعات اصلی , پیستون LDPE و فنر از جنس استنلس استیل S302 , بهترین گزینه جهت تکمیل فرآیند کارخانه های شوینده و آرایشی بهداشتی , جهت دستیابی به بهترین محصول نهایی در بالاترین سطح کیفیت می باشد.

  • مواد اولیه مصرفی از جنس پلی پروپلین PP می باشد
  • پیستون از جنس مواد پلی اتیلن PE می باشد
  • جنس فنر از استنلس استیل GRADE S302
  • رنگ بندی متنوع طبق سفارش مشتری
  • تغییر سایز نی بر اساس درخواست مشتری


فعالیت در عرصه کارآفرینی 


یکی دیگر از افتخارات مجموعه تیک پمپ، حضور فعال در عرصه کارآفرینی است. ضمن اینکه این امر وظیفه ماست، به آن پایبند نیز هستیم. در حال حاضر شرکت ما مفتخر است به همکاری با تعدادی از مهندسین رشته صنایع، مهندسین طراحی صنعتی، تکنسین های تولید و تراش قطعه و نهایتا کارگران عزیز خط تولید. همکاری ما با این عزیزان مثمر ثمر بوده و سال ها این پرسنل محترم در استخدام شرکت بوده اند. بدین ترتیب همراه با تولید محصولات حوزه سلامت و آرایشی بهداشتی در داخل کشور، متخصصین و جوانان عزیز کشور نیز به یک فعالیت صنعتی و تولیدی مشغول شده اند.  

پاسخگویی تیک پمپ

در انتها، باعث افتخار و سربلندی ما خواهد بود که خدمتی هرچند کوچک به همکاران و مشتریان گرامی ارائه نماییم. همچنین در صورتی که در مورد هر یک محصولات و یا نحوه سفارش سوالی داشته باشید، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. مطمئن باشید که تماس شما باعث سعادت و خرسندی ما خواهد بود.

  • دفتر مرکزی: ۸۸۳۶۶۵۰۵-۰۲۱
  • واحد فروش: ۲۲۳۶۵۲۵ ۰۹۱۲  _  ۷۲۳۶۵۲۵ ۰۹۳۰
  • واتس آپ: ۷۲۳۶۵۲۵ ۰۹۳۰
  • مدیر عامل: ۲۲۳۶۵۲۵ ۰۹۱۲